Услуги
Hi, How Can We Help You?

Розрахунок збитку

Щасливчик той, кого ніколи не топили сусіди, або в кого не проривала ніколи труба в ванній або туалеті. Але якщо раптом так сталося, то обов’язково знадобиться оцінка збитку, яка найчастіше, в таких випадках проводиться в ході підготовки до суду.

Найчастіше оцінка збитку нерухомості необхідна при пожежах, затопленні, тріщинах і подібних випадках. В деяких випадках незалежна експертиза проводиться для того, щоб надати результати суду і довести, або спростувати вину.

Плюси незалежної оцінки збитку


У кожному разі, звернутися до незалежних експертів надійніше, ніж сперечатися в суді без жодних підстав.

Коли потрібен розрахунок збитку, звертайтеся до кваліфікованих фахівців, які проведуть експертизу майна, визначать обсяг збитків та необхідних витрат на відновлення. Головною метою кожної оцінки є розрахунок вартості збитку, який включає ремонтно-відновлювальні роботи. Опись збитку повинна бути внесена в звіт, на підставі якого можна складати позов і відшкодувати втрати. Крім того, незалежна оцінка збитку допоможе отримати об’єктивну страхову виплату та врегулювати суперечки із страховиками.

Є кілька важливих деталей, які необхідно знати. Перед тим як робити оцінку необхідно попередити про це винну сторону, крім того, винуватець повинен з’явитися на місце під час огляду. В деяких випадках, наслідки аварії стають видні по закінченню декількох днів, тому іноді необхідно почекати для більш коректної оцінки. Пам’ятайте, що незалежний експерт оцінює ситуацію об’єктивно і безпристрасно. Головне його завдання професійна оцінка збитку.


Бізнес Ассіст – розрахунок збитку в Києві


Якщо у Вас виникли питання щодо незалежної оцінки збитків та її вартості, фахівці нашого контакт центру цілодобово будуть раді на них відповісти.

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526

тел.: +38 (044) 331-1-332

e-mail: b_assist@ukr.net

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти