Услуги
Hi, How Can We Help You?

Оцінка вартості гудвілу

Оцінка гудвілу підприємства дозволяє визначити різницю між вартістю всіх активів і пасивів фірми і єдиним майновим комплексом.


Навіщо проводиться оцінка вартості гудвілу?


Оцінювання вартість гудвілу, фактично роблять оцінку ділової репутації підприємства. Цей показник стимулює інтерес клієнтів до даної компанії, оскільки це пов’язано з визначенням тих елементів бізнесу або персональних якостей, які приносять фірмі надприбутки. При цьому важливо знати, що оцінка вартості гудвілу як економічної величини проводиться і приймається на баланс тільки в момент зміни власника підприємства.

Сьогодні будь-який об’єкт власності визначається і як можливе джерело доходу, і як об’єкт ринкової угоди. Таким же об’єктом є і права власника. При цьому всі нематеріальні активи: технології, торговельні марки, бренди, ноу-хау, спеціальні маркетингові розробки – істотно впливають на конкурентоспроможність і ефективність ведення бізнесу, оскільки здатні приносити додаткові доходи.

Фахівці компанії «Бізнес Ассіст» володіють унікальним досвідом проведення робіт як з оцінки вартості гудвілу, так і нематеріальних активів.

Досвід професіоналів «Бізнес Ассіст», яка є офіційним представником в Україні інтересів міжнародної компанії Concordia Consultancy Ltd, дозволяють надавати послуги високої якості. А доступність ціни на весь спектр послуг експертної оцінки сприяє додатковому попиту на них з боку клієнтів.


Бізнес Ассіст: оцінка гудвілу в Києві


Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо оцінки вартості гудвілу підприємства, фахівці нашого контакт центру цілодобово будуть раді на них відповісти.

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332+38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти