Юридичні послуги в Києві

Компанія «Бізнес Ассіст», котра має значний досвід в галузі оцінки майна та майнових прав, а також судової експертизи, пропонує Вам скористатися нашими юридичними послугами в Києві. Наш спектр послуг грунтується виключно на нашому досвіді, напрацьованому на стику норм економіки і права. Адже кожна оцінка або судова експертиза включає в себе обов’язковий аналіз правових документів на об’єкт дослідження, що дозволяє детально розібратися з юридичними тонкощами, пов’язаними з об’єктом. Маючи в цьому певний успіх, ми будемо раді поділиться своїм умінням, знаннями і навичками з нашими клієнтами.

Ми не пропонуємо Вам найширший спектр юридичних послуг, ми пропонуємо тільки те, в чому дійсно розбираємося. Наші напрацювання зможуть бути Вам корисні в тих випадках, коли необхідна кваліфікована консультація профільного спеціаліста.

Послуги юриста в Києві – професійна консультація в «Бізнес Ассіст»

У разі потреби до роботи над поставленими Вами завданнями будуть залучені не тільки юристи Києва, а й судові експерти і оцінювачі, які спеціалізуються на цих напрямках досліджень.

Ви можете звернеться до нас у разі потреби супроводу угод пов’язаних з нерухомим, рухомим майном, цінними паперами, акціями та обладнанням, проведення договірної або претензійно-позовної роботи, юридичного супроводу господарської діяльності підприємства, юридичного консалтингу..

Давайте разом вирішувати Ваші проблеми – консультації та послуги юриста в Києві пропонує «Бізнес Ассіст»!

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332, +38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net