Услуги
Hi, How Can We Help You?

Юридичні послуги з оформлення нерухомості

Скільки коштують послуги юриста по нерухомості?


Вартість послуг юриста залежить від типу і складності процедури та обсягу роботи. Наприклад, клієнт може замовити тільки складання договору купівлі-продажу квартири або комплексну підготовку документації та державну реєстрацію. Допомога юриста також може знадобитися в ході перевірки чистоти угоди при купівлі нерухомості. Нарешті, при проведенні операцій можуть виникати різні суперечки, і не завжди вдається вирішити їх мирним шляхом. У таких випадках послуги юриста включають і такий пункт, як представлення інтересів заявника в суді. Точна вартість послуг обговорюється під час консультації та фіксується в двосторонньому договорі.


Актуальність послуг адвоката по нерухомості: складання договорів купівлі-продажу нерухомості


Будь-які дії з нерухомістю (квартира, будинок, гараж, ділянка і т. Д.) Незмінно пов’язані з певною часткою ризику і бюрократичною тяганиною. Приступаючи до оформлення нерухомості (в Києві та будь-якому іншому місті), доводиться відвідувати кілька відомчих установ і підготувати масу документів (у яких є ще й термін дії). Крім того, єдиної «інструкції» при оформленні прав на власність не існує, оскільки в реальній практиці зустрічаються різні ситуації – в залежності від юридичного стану об’єкта, умов його передачі, місця розташування і т. Д. Додайте сюди той факт, що у вітчизняному законодавстві регулярно відбуваються оновлення, що змінюють процедуру оформлення і пакет потрібних для цього документів. В результаті покупець (спадкоємець, обдарований, пайовик), зіткнувся з великою кількістю питань, може розібратися з ними тільки за допомогою юриста – отримавши консультацію та інші послуги з оформлення документів на нерухомість. Чи потрібно нагадувати, скільки підводних каменів таять в собі продаж і купівля нерухомості? Професійна допомога юриста дозволяє уникнути проблем і під час перевірки документів, і при оформленні у нотаріуса, і при проведенні розрахунків.


Як замовити послуги з оформлення нерухомості у власність?


Як тільки виникне необхідність оформити будь-який об’єкт (при покупці, оренді, обміні, відчуження і т. Д.), Запишіться на консультацію юриста в «Бізнес Ассіст». Зробити це можна за телефонами:

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332+38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net


У ході спілкування юрист роз’яснить, які документи і куди необхідно зібрати, яким чином відбувається реєстрація угод з нерухомістю у вашому випадку, скільки часу це займе і скільки буде коштувати. Далі ви вирішуєте самі, в якому обсязі вам потрібні юридичні послуги.