Услуги
Hi, How Can We Help You?

Юридичні послуги з оформлення нерухомості

Скільки коштують послуги юриста по нерухомості?


Вартість послуг юриста залежить від типу і складності процедури та обсягу роботи. Наприклад, клієнт може замовити тільки складання договору купівлі-продажу квартири або комплексну підготовку документації та державну реєстрацію. Допомога юриста також може знадобитися в ході перевірки чистоти угоди при купівлі нерухомості. Нарешті, при проведенні операцій можуть виникати різні суперечки, і не завжди вдається вирішити їх мирним шляхом. У таких випадках послуги юриста включають і такий пункт, як представлення інтересів заявника в суді. Точна вартість послуг обговорюється під час консультації та фіксується в двосторонньому договорі.


Актуальність послуг адвоката по нерухомості: складання договорів купівлі-продажу нерухомості


Будь-які дії з нерухомістю (квартира, будинок, гараж, ділянка і т. Д.) Незмінно пов’язані з певною часткою ризику і бюрократичною тяганиною. Приступаючи до оформлення нерухомості (в Києві та будь-якому іншому місті), доводиться відвідувати кілька відомчих установ і підготувати масу документів (у яких є ще й термін дії). Крім того, єдиної «інструкції» при оформленні прав на власність не існує, оскільки в реальній практиці зустрічаються різні ситуації – в залежності від юридичного стану об’єкта, умов його передачі, місця розташування і т. Д. Додайте сюди той факт, що у вітчизняному законодавстві регулярно відбуваються оновлення, що змінюють процедуру оформлення і пакет потрібних для цього документів. В результаті покупець (спадкоємець, обдарований, пайовик), зіткнувся з великою кількістю питань, може розібратися з ними тільки за допомогою юриста – отримавши консультацію та інші послуги з оформлення документів на нерухомість. Чи потрібно нагадувати, скільки підводних каменів таять в собі продаж і купівля нерухомості? Професійна допомога юриста дозволяє уникнути проблем і під час перевірки документів, і при оформленні у нотаріуса, і при проведенні розрахунків.


Як замовити послуги з оформлення нерухомості у власність?


Як тільки виникне необхідність оформити будь-який об’єкт (при покупці, оренді, обміні, відчуження і т. Д.), Запишіться на консультацію юриста в «Бізнес Ассіст». Зробити це можна за телефонами:

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332+38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net


У ході спілкування юрист роз’яснить, які документи і куди необхідно зібрати, яким чином відбувається реєстрація угод з нерухомістю у вашому випадку, скільки часу це займе і скільки буде коштувати. Далі ви вирішуєте самі, в якому обсязі вам потрібні юридичні послуги.

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти