Услуги
Hi, How Can We Help You?

Будівельно-технічна експертиза

Основними завданнями проведення будівельно-технічної експертизи, в тому числі з визначення вартості нерухомого майна та майнових прав на нього є:


  • визначення відповідності розробленої проектно-технічної та кошторисної документації вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва;
  • визначення відповідності виконаних будівельних робіт і побудованих об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд) проектно-технічної документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва;
  • визначення і перевірка обсягів та вартості виконаних будівельних робіт і складеної звітної документації проектно-кошторисної документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва;
  • визначення технічного стану будівель, споруд та інженерних мереж, причин пошкоджень і руйнувань об’єктів та їх елементів;
  • визначення вартості будівельних робіт, пов’язаних з переобладнанням, усуненням наслідків затоплення, пожежі, стихійного лиха, механічного впливу і т.д.;
  • визначення можливості розподілу об’єктів нерухомого майна, розробка варіантів розподілу;
  • визначення різних видів вартості будівель, споруд, їх частин, а також іншого нерухомого майна;
  • визначення відповідності виконаної оцінки нерухомого майна вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам.

 


Бізнес Ассіст: судова будівельно-технічна експертиза в Києві


Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо проведення будівельно технічної експертизи або вартості послуг, фахівці нашого контакт центру будуть раді на них відповісти.


Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332+38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net


Будівельно технічна експертиза: вартість і цілі


Проведення будівельно-технічної експертизи здійснюється з метою оцінювання якості будівельних робіт та будівельних проектів. Незалежні будівельні експерти можуть брати участь як у супроводі будівництва, так і в його перевірці на окремих стадіях (у міру виникнення необхідності у інвестора або замовника).

Компанія «Бізнес Ассіст проводить незалежну будівельно-технічну експертизу. Співробітники компанії – це досвідчені і кваліфіковані експерти, що гарантують своїм клієнтам незмінно високий результат. Судова будівельно-технічна експертиза проводиться в будь-якому регіоні України.

З питання будівельно-технічна експертиза вартість можна дізнатися по одному з контактних телефонів, вказаних на сайті, або залишивши повідомлення на електронній пошті компанії.

Головна задача будівельно-технічної експертизи – визначити ринкову вартість нерухомого майна, встановити факт виконання на об’єкті робіт, які вказані в звітної документації, визначити обсяги і вартість виконаних будівельних робіт, відповідність (невідповідність) побудованого або реконструйованого будинку проекту і вимогам державних будівельних норм і т .буд.


Проведення будівельно технічної експертизи


Судова будівельно-технічна експертиза є нормою для безлічі будівельних та інвестиційних компаній. Комплекс досліджень, що проводяться в ході експертних робіт, дозволяє в повному обсязі проаналізувати технічний стан об’єкта, оцінити питання якості будівельних робіт та будівельних проектів.

Будівельно-технічна експертиза ділиться на безліч видів. Крім того, можливе проведення комплексної будівельної експертизи, що включає кілька видів досліджень. Всі види цієї послуги ви можете замовити фахівцям компанії Бізнес Ассіст

Компанія забезпечує незалежність і об’єктивність проведеної будівельної експертизи, а також гарантує високий професіоналізм виконання.

 

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти