Услуги
Hi, How Can We Help You?

Незалежна автоекспертиза

Незалежна автоекспертиза


Незалежна автоекспертиза може бути необхідна в деяких випадках, особливо якщо врахувати ту кількість дорожньо-транспортних пригод, які трапляються на дорогах. Неважливо наскільки ви впевнені в собі і яким досвідом водіння володієте, неприємні сюрпризи трапляються з кожним. Якщо раптом, ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди експертиза авто може стати найбільш коректним дією в процедурі оцінки збитку. Звичайно ж, всі автомобілісти користуються послугами страхових компаній, але бувають випадки, коли сумніви в їх об’єктивності долають, саме в таких випадках незалежна авто експертиза прийде на допомогу. Не варто заглиблюватися в специфіку відносин страхових компаній і їхніх партнерів по незалежній експертизі.


Автоекспертиза в Києві – кому довіряти?


Найкраще звернутися до власних фахівцям, абсолютно незалежної компанії, автоекспертиза яких здасться вам найбільш об’єктивною і справедливою, адже в даній ситуації кожен намагається тягнути ковдру на себе. Як говорить практика, стороння експертиза авто здатна дати найбільш точну і коректну оцінку збитку.

На сьогоднішній день незалежна автоекспертиза після ДТП набирає все більшої популярності і стає більш і більш затребуваною. Компанії, які займаються незалежною автоекспертизи, часто вступають в гру ще на етапі покупки, у випадку якщо ви плануєте купувати вживаний автомобіль. Такими справами завжди займаються професіонали, здатні об’єктивно оцінити стан автомобіля. Вони використовують різні методи, власний досвід, знання, комп’ютерну діагностику та інші матеріали, які стосуються, обраного вами автомобіля. Крім оцінки, хороший фахівець зможе спрогнозувати вартість, а також необхідні ремонтні роботи, які будуть потрібні для машини найближчим часом. Все це, звичайно ж, впливає на вартість авто, і дозволить не переплатити. Крім того, незалежна експертиза авто проводиться також перед здачею його в оренду, або після дорожньо-транспортної пригоди. Експертну оцінку повинні проводити фахівці, приміром, незалежна автоекспертиза в Києві пропонується безліччю компаній, серед яких яскраво виділяється, завдяки професіоналізму фахівцем компанія Бізнес Ассіст.

Під час покупки автомобіля незалежна експертиза автотранспорту убезпечить від нечесних продавців, так як багато хто з них намагаються приховати деякі дрібні неполадки, які напряму впливають на вартість. Досвідчені експерти побачать навіть найменшу похибку і внесуть її в звіт, на основі якого, надалі формуватиметься вартість.

Однією з головних задач експерта є незалежна експертиза автотранспорту, особливо на предмет внесення в автомобіль різних змін. Незалежна експертиза автомобіля дозволить визначити справжній стан авто, а також знайти навіть дрібні подряпини на фарбі. Загалом, дана процедура займає деякий час, зазвичай, кілька днів. На основі отриманих даних експертами буде визначено оціночна вартість транспорту. Частіше за все ви не зустрінете конкретну вартість незалежної експертизи автомобіля, зафіксовану в прайсі. На це є свої причини. Вартість автоекспертизи визначається в кожному конкретному випадку. Напряму вартість залежить від моделі авто, року випуску, ступеня пошкодження та інших додаткових факторів. Звичайно ж, досвідчені фахівці зможуть приблизно оцінити вартість своїх робіт, але ви повинні бути готові до того, що вона може дещо змінитися. Але, незважаючи на це, дуже часто реальна економія набагато значніше, ніж послуги незалежних експертів.


Бізнес Ассіст: незалежна експертиза авто при ДТП


Якщо у Вас виникли питання щодо вартості автоекспертизи в Києві, на них дадуть відповідь у нашому контакт центрі.

 

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332+38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти