Услуги
Hi, How Can We Help You?

Страхування майна

Страхування майна


Страхування майна юридичних і фізичних осіб набирає все більше популярності серед громадян України. Компанія “Бізнес Ассіст” пропонує застрахувати бізнес майно, квартиру, квадроцикл або інші види майна. Але для початку варто розібратися, які об’єкти потрапляють під страхування, від чого можна страхувати і інші важливі принципи цього процес.


Які об’єкти підпадають під страхування майна у Києві?


Об’єктами для страхування майна в Києві можуть бути:

 • для юридичних осіб: будівлі і споруди, інженерні комунікації, технологічне обладнання, продукція, яку постачають офіси і їх оздоблення, офісне обладнання та ін.
 • для фізичних осіб: квартири, котеджі, дачі, обробка (ремонт) приміщень, майно, що перебуває в приміщенні і ін.

 


Від чого можна страхувати особисте майно?


Страхування особистого майна здійснюється за ризиками випадкового пошкодження, загибелі або втрати майна внаслідок:

 • вогневих ризиків: пожежі, удару блискавкою, вибуху газу, падіння пілотованих літальних апаратів або їх уламків;
 • ризиків стихійних лих: землетрусу, зсуву, обвалу, осідання грунту, бурі, вихору, урагану, смерчу, повені, затоплення, граду і ін.;
 • ризиків аварій водопровідних, опалювальних, каналізаційних та протипожежних систем;
 • пошкодження через проникнення води з сусідніх (чужих) приміщень;
 • вибуху парових котлів, газопроводів, машин, апаратів і ін. Аналогічних пристроїв;
 • бою стекол, дзеркал, вітрин;
 • протиправні дії третіх осіб: крадіжки зі зломом (прнікновеніем), грабежу, розбою.

 


Крім того, за бажанням клієнта можна застрахувати від поломок машини і обладнання, майно в холодильних камерах. Часто для юридичних осіб буває актуальним захист від збитків, які може понести підприємство в результаті зупинки виробництва через настання ризиків, передбачених договором страхування.


Ці збитки зазвичай складаються з:


 

 • поточних витрат підприємства на продовження діяльності під час перерви у виробництві (зарплата, орендні платежі за експлуатацію приміщень, обладнання, податки і збори, відсотки по кредитах, амортизаційні відрахування);
 • втрати прибутку, яку страхувальник отримав би за час простою виробництва.

 

 


Стріховий поліс


Страхова сума встановлюється в розмірі середньої величини поточних витрат і прибутку підприємства за останні 12 місяців.

Додатковим видом страхування є також страхування цивільної відповідальності.

Страхування цивільної відповідальності актуально і для фізичних осіб, власників квартир. Кожен може привести дуже багато прикладів затоплення сусідів при аваріях водопровідних мереж. Адже вириваються крани у посудомийних і пральних машин, особливо в багатоповерхових будинках, в нічний час, коли тиск в системі водопостачання через недбальство експлуатаційників перевищує допустимі норми. Ну а в разі пожежі можуть постраждати і сусідні квартири, господарі яких мають законне право пред’явити позов до власника квартири, де сталася ця пригода.


Вартість страхування майна: тарифна політика компанії “Бізнес Ассіст”


Клієнтів, яким вже доводилося стикатися зі страхуванням автомобілів, тарифи на страхування майна приємно здивують. Практично вони в кілька разів менше тарифів по страхування КАСКО автомобіля . Але це дійсно так, оскільки частота подій в майновому страхуванні значно менше, ніж в автомобільному.

Від чого залежить тариф? Тариф – це відсоток від страхової суми, за допомогою якого визначається вартість страховки майна або страховий внесок. Він складається в залежності від наступних факторів:


 • переліку ризиків (див. Попередній розділ). Чим більше ризиків передбачено в договорі страхування, тим вище тариф;
 • розміру страхової сум – максимальної суми, яку страхова компанія зобов’язана виплатити при повній загибелі майна. Зі збільшенням страхової суми тариф, як зазвичай, зменшується;
 • розміру франшизи, мінімального не виплачується збитку. Зазвичай франшиза виражається у відсотках від страхової суми. Чим вище франшиза, тим менше ваш страховий внесок (плата за страхування).

 


Кілька слів про розмір страхової суми. Для дуже дорогих квартир і котеджів страхові компанії, як і банки, завжди вимагають незалежну оцінку вартості об’єкта страхування. Для стандартних квартир її вартість, як об’єкта нерухомості, витрати на обробку, вартість майна, що знаходиться в квартирі, звичайно визначається клієнтом або спільно з брокером. У цьому питанні головне не занизити страхову суму, але і не завищити, оскільки в цьому випадку збільшується плата за страховку. Зазвичай страхові компанії не проводять огляд квартир перед страхуванням, але уточнюють вартість страховки при настанні страхової події. Якщо вартість, наприклад, ремонту була занижена, то страхова компанія може виплатити страхове відшкодування в пропорційній залежності. Частка оплачуваної збитку визначається як відношення вартості застрахованої обробки, зазначеної в полісі, до фактичної вартості ремонту.

Після виплати страхового відшкодування страхова сума зазвичай зменшується на величину цієї виплати. Клієнт може збільшити страхову вартість до колишнього значення, доплативши страховий внесок.


Страхування майна фізичних осіб: вартість, особливості


Хотілося б зупинитися ще на одній особливості страхування майна фізичних осіб. Не завжди клієнти страхують саму квартиру як об’єкт нерухомості, а захищають себе тільки від можливих збитків обробки (витрат на ремонт) квартири і майна. Але зверніть увагу на наведену вище статистику по пожежам. Такі події дійсно рідкісні. Однак якби потенційні страхувальники бачили стану житла після пожежі, то, повірте мені, вони не захотіли б і не змогли б жити в такій квартирі далі. Видовище після пожежі квартира залишає жахливе. А запах гару буде потім дуже важко знищити. Тому після такого стихійного лиха краще отримати страховку і купити нову квартиру.

Послуги компанії “Бізнес Ассіст”: що входить в поліс страхування майна?


Ви можете розраховувати на безвідмовний сервіс, а саме:


 1. Вичерпний аудит всього портфеля страхових полісів майна Вашої організації.
 2. Проведення тендерів серед страхових компаній для виявлення кращої пропозиції по параметру ціна / якість.
 3. Скорочення грошових витрат по вже випущених договорами страхування майна Вашої компанії.
 4. Посилення Вашої позиції при переговорах зі страховою компанією за рахунок загального обсягу портфеля «Бізнес Ассіст» </ b>, розміщеного в страховій компанії.
 5. Роботу з великою кількістю страхових компаній, акредитованих в конкретному банку, ніж Ви могли дозволити собі «до роботи з « Бізнес Ассіст »».
 6. Зміна або виключення з банківського договору страхування застави невигідних для Вас пунктів в Ваших інтересах. Узгодження з банками такого договору, потім твердження його зі страховиками.
 7. Інформування Вас про достатній для задоволення вимог фінансують інституцій або орендодавців обсязі покриття.
 8. Оновлення існуючих договорів в строк і без «авралу». Випуск потрібних Вам від будь-якої страхової компанії документів в терміни, необхідні Вам.
 9. Вибір страхової компанії, керуючись не тільки її фінансовими показниками, але і практичним досвідом роботи і передбачуваністю менеджменту цієї страхової компанії.

 


Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332+38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти