Услуги
Hi, How Can We Help You?

Страхування авто

Автострахування


МОТОРНЕ СТРАХУВАННЯ


Під моторним страхуванням розуміється страхування транспортних засобів:


  • страхування автомобіля КАСКО;
  • страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ);
  • «зелена карта»;
  • добровільна цивільна відповідальність (ДГО)
  • Страхування автомобіля КАСКО

 


Страхування авто КАСКО виплачує відшкодування в разі, якщо Ваш автомобіль потрапляє в дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) або в разі пошкоджень, які виникають під час стихійних лих (повінь, затоплення, град, буря, ураган, падіння предметів та ін), пожежі, вибуху, викрадення автомобіля й інших неприємностей. Тобто це страхування від більшості небезпечних і непередбачених ситуацій, які можуть настати в період експлуатації транспортного засобу. КАСКО виплачує страхове відшкодування в незалежності від того, винен або не винен водій в ДТП. Проте в договорі страхування деяких страхових компаній прописуються виключення у виплаті страхового відшкодування у разі грубих порушень правил дорожнього руху (ПДР), такі як: проїзд перехрестя на червоний світло світлофора, переїзд через залізничні колії, переїзд при закритому шлагбаумі, перетин подвійної осьової, рух заднім ходом на перехресті і т. д.


Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ)


Поліс ОСЦПВ захищає водіїв у випадках, коли в результаті ДТП винним виявився сам водій, а при цьому постраждало майно, життя і здоров'я іншого учасника дорожнього руху. Це так звана цивільна відповідальність власника транспортного засобу перед третіми особами. Цей поліс не покриває шкоду власної машини, а тільки компенсує фінансові втрати третій особі. Кого ж називають «третьою особою»? Третя особа-це будь-яка особа, яка не вказана в договорі страхування КАСКО або ОСАГО, тобто страхувальник і страховик. Їм може бути пішохід, власник автомобіля або будь-якого іншого майна (рекламного щита, будівлі, споруди, кіоску з продажу газет і журналів і т. д).


Зелена карта


«Зелена карта» – це міжнародний поліс страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, який поширюється в країнах Європи та державах, що входять в Міжнародну систему «Зелена карта». Власник такого поліса має захист від можливих претензій з боку потерпілого, громадянина країни, що входить в Міжнародну систему «Зелена карта». Наші громадяни в разі виїзду за кордон на власній машині зобов'язані мати такий поліс. Наявність останнього перевіряється при перетині кордону країн ЄС.


Добровільна цивільна відповідальність (ДГО)


Поліс ДГО-це недороге, але дуже ефективне збільшення відповідальності за полісом ОСАЦВ.

Виплата потерпілому в ДТП проводиться за полісом ОСАЦВ винуватця ДТП. Але якщо збиток більше 100 тис. грн? (ліміт відповідальності за полісом ОСЦПВ) решту суми винуватець компенсує зі «своєї кишені». А буде у водія поліс ДГО-йому не потрібно шукати додаткові фінансові кошти! Виплату постраждалій стороні понад 100 тис. – проведе страхова компанія.

Співпрацюючи з нами, ви не вибираєте між звичною вам страховою компанією і тією, яку пропонує "бізнес асист". Ви можете не змінювати страховика, при цьому роблячи свої тарифи нижчими.


В цей же час "Бізнес асист" надає Вам наступні послуги:


  1. Інформує Вас про справжні перспективи, передбачуваність і стратегії СК по роботі з клієнтами.
  2. Повідомляє про будь-які зміни в сервісі страхових компаній.
  3. Робить порівняльну пропозицію (котирування) по найбільш платоспроможним страховим компаніям, що містить також аналіз обмежень або недоліків договорів страхування транспорту.
  4. Домагається зниження витрат на страхування каско і ОСАГО без втрати якості. Фахівці "Бізнес асист" розуміють специфіку автопарку, характерного для Вашої індустрії.
  5. При Вашому бажанні переводить автопарк з однієї страхової компанії в іншу без особливих витрат часу з боку Вашого персоналу.

 


Ви не вибираєте між" своєю "страховою компанією і тією, яку пропонує "бізнес асист".

Ви вибираєте: працювати Вам зі страховою компанією безпосередньо або співпрацювати, користуючись послугами «Бізнес Ассист».

Адреса: М. Київ, вул. Полковника Шутова 9А, офис 526, Показати на карті

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332, +38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net