Услуги
Hi, How Can We Help You?

Оцінка збитку при затопленні / пожежі

 

Як показує практика, найбільш часте явище – затока квартир. Так як зазвичай все відбувається в багатоповерховому будинку, в цьому процесі завжди є винуватець і потерпілий. Ось тут то і допоможе оцінка збитку при затопленні квартири, яка допоможе вирішити всі суперечки.

Що ж робити, якщо квартиру залило? В першу чергу, необхідно повідомити в жек і викликати сантехніка, який виявить і полагодить поломку. Далі важливо описати всі постраждале майно. Якщо воно застраховано, вважайте ви щасливчик, телефонуйте в страхову компанію, яка тут же пришле своїх фахівців. Вони ж можуть провести оцінку збитку.

Якщо ж майно не застраховане, або ж вас не влаштовує рішення по страхових виплатах завжди можна викликати незалежних фахівців. Найчастіше оцінка збитку квартири після затоплення, проведена незалежними фахівцями викликає найбільше довіри і, отримавши результати, можна заперечити рішення страхової компанії. Остання в свою чергу буде зобов’язана анулювати свої результати оцінки збитку від затоки і виконати виплату згідно з оцінкою незалежних експертів. Якщо оцінка збитку квартири після затоплення / пожежі призведе до мирного вирішення і не зажадає звернення до суду – прекрасно. Але, якщо ж справа вирішуватимуть уповноважені органи, звіт незалежних експертів може прийти на виручку.

Перш ніж викликати незалежних експертів варто пам’ятати, що вони повинні оглянути квартиру тільки в присутності свідків. Зазвичай, оцінка збитку при затопленні квартири не займає багато часу. Складається опис ушкоджень і обставин, які привели до них. Після цього, експерти працюють поза об’єктом, оцінюючи вартість збитків від затоки / пожежі та складаючи повну калькуляцію. Всі ці дані формують звіт, який має юридичну силу. Згодом цей звіт може бути пред’явлений в різні структури, як доказ.


Оцінка збитку при пожежі / затопленні – збираємо документи


Документи, необхідні для оцінки збитку від залиття (завантажити в PDF,120 Кб )

Документи, необхідні для оцінки збитку від пожежі (завантажити в PDF,116 Кб )

Бізнес Ассітс – оцінка збитку квартири

Якщо у Вас виникли питання щодо оцінки збитку після пожежі або затоки, а також вартості улуг, фахівці нашого контакт центру цілодобово будуть раді на них відповісти.

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526

тел.: +38 (044) 331-1-332

e-mail: b_assist@ukr.net

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти