Услуги
Hi, How Can We Help You?

Оцінка збитку при ДТП

 

Найчастіше автоекспертиза проводиться в результаті дорожньо-транспортних пригод. Для того щоб вирішити хто правий, хто винен і яка сума заподіяної шкоди потрібна оцінка збитку при ДТП. Така процедура проводиться як для оцінки збитку, так і для перевірки висунутого збитку і його заперечування в страховій компанії або в суді. У більшості випадків оцінка збитку при ДТП проводиться страховою компанією. Але, в деяких випадках ця оцінка може бути не зовсім коректною, оскільки страхова компанія зацікавлена ​​у власній вигоді. Для того, щоб оскаржити результати страхової компанії завжди можна найняти незалежних експертів, оцінка збитку після ДТП, проведена ними може користуватися великою довірою і іноді відрізнятися від попередньої. За підсумком, страхова компанія зобов’язана буде прийняти результати незалежної експертизи і компенсувати збиток згідно їх оцінки.


Процедура оцінки збитку після ДТП


У загальних рисах, оцінка збитку при ДТП складається з декількох етапів і є складним процесом. В першу чергу фахівці визначають місце, дату і час огляду автомобіля. Сам огляд звичайно проводиться протягом одного дня, після цього складається акт огляду, в якому обов’язково повинні бути присутніми фото і відео процедури оцінки. Ще протягом двох днів буде проводитися сама оцінка збитку від ДТП, а саме процедура розрахунку вартості збитку. Всі отримані результати вказуються в звіті, який візується і є законним документом.

Розглянемо детальніше, що конкретно містить у собі незалежна автоекспертиза. Проводячи незалежну автоекспертизу після ДТП фахівці повинні описати всі пошкодження, а також їх характер. Крім того, повинна бути встановлена ​​причина їх виникнення. На основі отриманих даних оцінка збитку автомобіля після ДТП триває, і фахівці роблять висновок про необхідний обсяг і вартості ремонтних робіт. Власне всі ці роботи проводяться в два етапи. Спочатку складання акта огляду, а потім оцінка збитку. Розглянемо про етапи.


Огляд і складання акта


Даний етап незалежної автоекспертизи ДТП починається з перевірки документів, визначення і фіксації всіх пошкоджень автомобіля і розподіл їх на дві групи: ушкодження, отримані внаслідок ДТП та пошкодження, отримані раніше. Фахівці визначають масштаб необхідних ремонтних робіт, а також їх вартість. Якщо ж автомобіль не підлягає ремонту, то проводиться оцінка придатних залишків. Необхідно пам’ятати, що оцінка збитку автомобіля після ДТП повинна бути зафіксована за допомогою фотографій і відео. Важливо щоб на цих матеріалах завжди був присутній реєстраційний номер автомобіля, інакше в їх справжності обов’язково засумніваються.

За підсумком першого етапу складається акт, який повинен бути підписаний експертом, який проводив огляд, а також його свідками.


Розрахунок збитку після ДТП


Другим етапом є розрахунок вартості необхідного ремонту, або компенсації, в разі якщо автомобіль не підлягає відновленню. Для об’єктивної оцінки фахівці користуються даними про пошкодження автомобіля, отриманими на першому етапі. В розрахунках завжди використовується середньоринкова вартість роботи і деталей. Важливо те, що сума на ремонт не може перевищувати вартість автомобіля, якщо ж вона перевищена, то автомобіль вважається не підлягає ремонту. Результати першого та другого етапу оцінки викладаються у звіті, який підписується оцінювачем і передається замовнику. Цей комплект документів необхідно передати в страхову компанію і чекати компенсації.


Якщо у Вас виникли питання щодо розрахунку збитку після ДТП, а також вартості улуг, фахівці нашого контакт центру цілодобово будуть раді на них відповісти.

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332+38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net

 

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти