Услуги
Hi, How Can We Help You?

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості в Україні – одна із затребуваних послуг нашої компанії. Фахівці ТОВ «Бізнес Ассіст», що діють згідно положень Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Національного стандарту №1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», Національного стандарту №2 «Оцінка нерухомого майна» , Міжнародних стандартів оцінки, готові запропонувати Вам таку послугу як оцінка вартості нерухомості по всій території України.


Фахівці нашої компанії професійно і компетентно визначать ринкову, оціночну, ліквідаційну, та інші види вартості, а також проведуть якісну експертну оцінку різних типів нерухомості:


  • Житлова нерухомість (будинки, дачні та присадибні будинки, котеджі і т.д.);
  • Комерційна нерухомість (адміністративні, складські, торговельні, виробничі, приміщення та будівлі, торгово-розважальні комплекси, логістичні термінали, і т.д.);
  • Об’єкти незавершені будівництвом;
  • Споруди (шахти, нафтові свердловини, дороги, естакади, мости, греблі тощо).

Експертна оцінка нерухомості в Києві або іншому регіоні України, проведена фахівцями ТОВ «Бізнес Ассіст» буде Вам необхідна для отримання кредиту в банку, укладення договору купівлі-продажу, дарування у нотаріуса, розрахунку орендної плати.


Оцінка нерухомості в Україні – необхідні документи:


Перелік документів, необхідних для оцінки житлової нерухомості (завантажити в PDF, 138 Кб) Перелік документів для оцінки нежитлових приміщень, будівель і споруд (завантажити в PDF, 116 Кб) Перелік документів для оцінки об’єктів незавершених будівництвом  (завантажити в PDF, 117 Кб)

Фахівці компанії ТОВ «Бізнес Ассіст» проконсультують Вас по вартості робіт, необхідному пакету документів для оцінки нерухомості, термінах проведення робіт.


Оцінка нерухомості та ціна послуги


З усіх питань звертайтеся в наш офіс:

м. Київ, вул. Полковника Шутова 9А, офіс 526

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332+38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net

b_assist@ukr.net


Експертна оцінка нерухомості


За останні кілька років в Україні чимало зроблено для створення нормативно-правової бази, що дозволяє регулювати експертно-оціночну діяльність. Завдяки затвердженню нормативної бази та уніфікації методів і підходів до визначення вартості майна та майнових прав робота Суб’єктів оціночної діяльності стає абсолютно прозорою для будь-якого кола користувачів результатів їх роботи. При цьому оцінка вартості нерухомості у Києві та регіонах країни проводиться в суворій відповідності з процедурами, визначеними законодавчо-нормативною базою.

Людині непосвяченій вельми непросто зорієнтуватися на сучасному ринку нерухомості, враховуючи і той факт, що експертно-оціночна діяльність в Україні регулюється нормативно-правовими актами, яких тільки в основному переліку 51. Тому без допомоги кваліфікованих фахівців тут не обійтися, адже оцінка вартості нерухомості – вирішальний фактор при визначенні ціни нерухомого майна.

При визначенні вартості об’єкта професійні оцінювачі використовують витратний (майновий), дохідний і порівняльний методи оцінки. Обов’язково враховуються такі чинники, як площа і місце розташування об’єкта, планування, фізичні характеристики, близькість або віддаленість від об’єктів інфраструктури та інші моменти.


Оцінка нерухомості: вартість послуг


На вартість послуги з оцінки нерухомості впливає ступінь складності об’єкта оцінки, кількість часу, необхідне оцінювачу для проведення візуального огляду та виконання всього обсягу оціночних процедур для визначення вартості.

Існують різні види оцінки вартості нерухомості. Їх проведення дозволяє отримати об’єктивну інформацію про реальну ціну об’єкта, що необхідно для прийняття рішень, пов’язаних з комерційним використанням оцінюваного об’єкта і управлінням його ринковою вартістю. Професійні послуги з оцінки нерухомості кваліфікованих фахівців надає наша компанія в Києві.


Бізнес Ассіст – точна оцінка нерухомості в Києві

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти