Услуги
Hi, How Can We Help You?

Оцінка квартири

Часто фізичним особам потрібна експертна оцінка квартири для продажу, покупки, банківського кредиту та інших потреб. Після оцінки незалежними експертами можна буде не сумніватися в об’єктивності ціни, як покупцю, так і продавцю. На сьогоднішній день експертна оцінка квартири для нотаріуса в Києві, або в будь-якому іншому регіоні абсолютно не відрізняється. Де б вона не проводилась, серед цілей найчастіше купівля / продаж, оформлення іпотеки або будь-якого іншого кредиту, спадщини. У будь-якому випадку оцінка вартості квартири в Києві повинна закінчуватися звітом, в якому будуть відображені подробиці про стан майна і його оціночна вартість. Цей документ є державним і буде дійсним у відповідних органах, судових або виконавчих.


Послуги з оцінки квартир в Україні


Найчастіше послуги з оцінки квартир в Києві і в усій Україні проводиться з використанням декількох підходів, які допомагають найоб’єктивніше оцінити вартість того чи іншого майна. Кожен з підходів передбачає особливі припущення і умови, завдяки чому можна оцінювати об’єкт різносторонньо. Важливо пам’ятати, що по закінченню оціночних робіт має бути складений звіт, а власнику повинні бути передані всі результати розрахунків і всі офіційні документи. Справою завжди повинні займатися фахівці, оцінка для нотаріуса вартості квартири може бути проведена кваліфікованими фахівцями компанії «Бізнес Ассіст». У структурі компанії працюють кращі оцінювачі Києва, тому кожен клієнт може бути абсолютно впевнений в якості виконаної роботи.


Скільки коштує оцінка квартири


З усіх питань звертайтеся в наш офіс:

Адреса: м. Київ, вул. Полковника Шутова 9А, офіс 526

тел .: +38 (044) 331-1-332

e-mail: b_assist@ukr.net


 

Оцінка вартості квартир сьогодні


Оцінка вартості квартири – це один з найбільш витребуваних видів послуг експертної оцінки житлової нерухомості. Фахівці компанії «Бізнес Ассіст» мають багаторічний досвід у проведенні робіт з оцінки різних об’єктів нерухомості. Плюс до цього в структурі компанії працюють кращі профільні фахівці, що дозволяє пропонувати клієнтам всі існуючі в Україні види оцінки вартості та оперативно виконувати замовлення клієнтів по всій Україні.

Перевагою незалежної експертної оцінки нерухомості, в тому числі і вартості квартири, є отримання звіту, який має статус офіційного документа доказового значення. Звіт видається замовнику. Він має повну юридичну силу для всіх користувачів і учасників угоди.

Клієнтів, звичайно ж, цікавить, скільки коштує оцінка квартири. Вартість послуги обмовляється в кожному конкретному випадку й залежить від низки чинників: терміновості замовлення, типу і складу об’єкта оцінки, а також від повноти та достовірності інформації про об’єкт, яка є у замовника, та ін.

Оцінка вартості квартир передбачає врахування всіх її характеристик, таких як: планування квартири, площа, висота стель, рівень обробки, стан будинку і рік побудови, тип будинку, місце розташування і віддаленість від основних об’єктів інфраструктури району тощо.

Експертна оцінка квартир найчастіше замовляється клієнтами для продажу, банківського кредиту (застава, іпотека)​​, оформлення спадщини та інших потреб. Оцінка, проведена незалежними експертами компанії «Бізнес Ассіст», дозволить як покупцю, так і продавцю не сумніватися в об’єктивності встановленої ціни.

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти