Услуги
Hi, How Can We Help You?

Оцінка рухомого майна

Фахівці ТОВ «Бізнес Ассіст» готові запропонувати Вам проведення оцінки товарів, запасів, готової продукції, як ринкової, так і оціночної вартості рухомого майна по всій території України.


Послуги оцінки товарів і запасів


Рухоме майно – матеріальні об’єкти, які можуть бути переміщені без заподіяння їм шкоди.

До рухомого майна можна віднести об’єкти основних засобів, що не відносяться до обладнання, транспорту, нерухомості. Об’єктом оцінки, що найчастіше зустрічається, є товари в обороті, а також меблі, прилади, інвентар і т.д. Товари в обороті – товарні запаси, сировина, матеріали, напівфабрикати, готова продукція і т.п.

На відміну від нерухомого майна, де кожен об’єкт володіє унікальними властивостями, що ускладнюють підбір аналогів, рухоме майно, як правило, є об’єктом масового виробництва, що спрощує процес оцінки вартості товару. При цьому важливо враховувати стан рухомого майна, умови зберігання, а також достовірність джерел інформації про ціни продажів на аналогічне рухоме майно.

Оцінка рухомого майна, проведена фахівцями ТОВ «Бізнес Ассіст» буде Вам необхідна для отримання кредиту в банку, укладення договору купівлі-продажу, дарування у нотаріуса, розрахунку орендної плати, страхуванні майна, постановки на баланс підприємства, продажу (обов’язково, якщо державне майно) , судових спорах, при прийнятті управлінського рішення і т.д.


Оцінка готової продукції – необхідні документи:


  • Перелік оцінюваних товарів із зазначенням кількості та балансової вартості на дату оцінки;
  • Бухгалтерська виписка про рух товарів по складу;
  • Документи, на підставі яких товар оприбутковувати (митні декларації та інші прибуткові документи).

Оцінка запасів та готової продукції в Києві

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо оцінки вартості товару, фахівці нашого контакт центру цілодобово будуть раді на них відповісти.

Адреса: м. Київ, вул. Полковника Шутова 9А, офіс 526

тел.: +38 (044) 331-1-332

e-mail: b_assist@ukr.net

Оцінка товарів і запасів сьогодні


Компанія «Бізнес Ассіст» має багаторічний досвід практичної діяльності з оцінки продукції (товарів, запасів). Оцінка товарів проводиться відповідно до чинного законодавства України на основі договору з клієнтом. На основі результатів оцінки товарів і запасів оформляється звіт, який має юридичну силу для всіх учасників угоди і користувачів звіту.


Навіщо потрібна оцінка вартості товару


Оцінка вартості товару проводиться для товарів, які знаходяться в сфері обігу і призначені для продажу. Для виконання цього виду оцінки необхідні певні документи, з переліком яких вас познайомлять працівники компанії.

Оцінка запасів виконується на підставі того, що в даний момент з ними проводиться: реалізація чи придбання. Впливає і вид діяльності підприємства, яким воно займається.


Залежно від перерахованого оцінка запасів проводиться з різних видів вартості:


  • первісна вартість (фактична собівартість);
  • справедлива вартість (у разі безкоштовного придбання або придбання в якості внеску до статутного капіталу);
  • очікувана ціна реалізації товару (чиста вартість реалізації з вирахуванням витрат на завершення з виробництва і реалізації).

Незалежна оцінка готової продукції дає клієнтові переваги: ​​звіт, отриманий ним за результатами оцінки, має статус офіційного документа і володіє доказовою силою. Його можна використовувати в суді, в спорах з податковою інспекцією. Він приймається на розгляд кредитними відділами банків.

Послуги оцінки готової продукції, надавані фахівцями «Бізнес Ассіст», відрізняється об’єктивністю. При цьому обумовлюються можливості використання звіту про оцінку. Підбір методів оцінки запасів, товарів, готової продукції проводиться з урахуванням інтересів і цілей замовника.

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти