Услуги
Hi, How Can We Help You?

Оцінка акцій

 

Ви є власником контрольного пакета акцій або міноритарним акціонером?

Вас не влаштовує рівень рентабельності підприємства, здається, що топ менеджмент не достатньо ефективний? Оцінка цінних паперів, можливо, не вирішить цю проблему, проте з нашою допомогою Ви зможете одержати не за ангажований погляд на вартість ваших цінних паперів, зрозуміти причини, що призвели до ситуації, що склалася і, можливо, знайти те єдине правильне рішення.

Що собою являють саме поняття «акція»? Отже, акція, це фактично документ, який дає право на володіння якоюсь часткою який або компанії. Деякі підприємства є акціонерними товариствами. Статутний капітал розділений між власниками – акціонерами. Вартість кожної акції однакова, а їх сума становить вартість всього підприємства.

На вартість акцій впливає безліч чинників. Логічно якщо бізнес розвивається і успішний – вартість акцій зростає, якщо ж все навпаки – падає. Але така формула дієва тільки щодо ринкової вартості, оскільки номінальна вартість не завжди залежить від ситуації на ринку, або від успішності підприємства. Для визначення як ринкової, так і номінальної вартості власники звертаються до оціночних компаніям.

Основною метою заради якої проводиться оцінка акцій, це оцінка для купівлі, продажу готового бізнесу.


Послуги оцінки цінних паперів і пакета акцій


В деяких випадках оцінку проводять для визначення вартості цінних паперів з метою відчуження, для внесення в статутний фонд, з метою передачі в заставу, реструктуризації, визначення номінальної вартості акцій або з метою приватизації. Це найбільш поширені випадки, в яких вдаються до послуг незалежних експертів.


Оцінка вартості пакета акцій


 Для об’єктивної оцінки пакета акцій необхідно звертатися до професіоналів, які зможуть точно визначити стан бізнесу, його ринкову і номінальну вартість. Оцінка цінних паперів являє собою аналіз всієї діяльності підприємства, оцінку його діяльності та перспективність подальшої роботи. При цьому фахівці оцінку активів підприємства, його прибутковість, а також аналізують ситуацію на ринку.


Оцінка цінних паперів сьогодні


Виходячи з усіх необхідних процедур, оцінка акцій компанії дуже схожа з незалежною оцінкою бізнесу. Вона побудована аналогічним принципом. Проводячи оцінку акцій, слід познайомитися з основними етапами даної роботи. Оцінка цінних паперів починається з аналізу ринку регіонального масштабу, а також у всій країні, після цього фахівці приступають до аналізу фінансово-господарського сектору компанії. Після цього застосовується так званий витратний підхід, і розраховується можлива вигода від продажу акцій.

Важливо пам’ятати, що будь-яку цінність можуть мати тільки акції, які приносять дохід і присутні на фондовому ринку. У такому випадку можна обійтися без оцінювачів, так як вартість диктуватиме ринок. Але, акціонерні товариства закритого типу, акції яких не представлені на фондовому ринку, перш ніж продати пакет акцій, повинні залучити незалежних фахівців для того, щоб вони визначили, якою могла б бути їх ринкова вартість. Хоча, фахівці рекомендують проводити оцінку вартості акцій в будь-якому випадку, як тільки з’являються підстави для проведення угод, так як кожна угода, це ринкові відносини, які передбачають взаємну вигоду. В ході оцінки цінних паперів і акцій використовується оптимальний підхід, який дозволить прийняти рішення про інвестиційну привабливість акцій.

Перелік документів, необхідних для розрахунку вартості пакета акцій (завантажити в PDF, 140 Кб).


Як замовити послугу «оцінка цінних паперів»


Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо послуг оцінки цінних паперів, фахівці нашого контакт центру цілодобово будуть раді на них відповісти.

Адреса: м. Київ, вул. Полковника Шутова 9А, офіс 526

тел.: +38 (044) 331-1-332

e-mail: b_assist@ukr.net

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти