Услуги
Hi, How Can We Help You?

Оцінка бізнесу

Найчастіше власники бізнесу вдаються до послуг оціночних компаній, щоб визначити його вартість. Така необхідність виникає при повній або частковій продажу підприємства, під час планування, розробки бізнес-плану, реструктуризації бізнесу. Крім цього, оцінка бізнесу необхідна під час укладання договорів страхування. Оцінка вартості підприємства також знадобитися для отримання кредиту на різні потреби, для обчисления кредитоспроможності підприємства.


Послуги з оцінки бізнесу


Існує величезна кількість обставин, при яких потрібна оцінка вартості бізнесу. Важливо, щоб оцінка підприємств проводилась виключно кваліфікованими фахівцями, адже існує багато дрібниць, які помітні лише при наявності досвіду, і вони дуже вагомі. Якісну оцінку бізнесу в Києві виконують фахівці компанії «Бізнес Ассіст», які вже довго займаються оцінкою ринкової, так і оціночної вартості бізнесу по всій Україні. Оцінка вартості підприємства фахівцями компанії буде зроблена різними способами виходячи з кінцевої мети всієї процедури з повною відповідальністю, незначна помилка може коштувати дуже дорого.

Оцінка бізнесу підприємства передбачає в кожному окремому випадку індивідуальний підхід. Практика показує, що застосування всіх і в сукупності гарантовано дає об’єктивний результат. Найчастіше оцінка бізнесу підприємства обов’язково включає витратний оціночний підхід, який дивиться на бізнес з точки зору майна. В першу чергу, цей підхід дозволяє оцінити вартість підприємства, що дуже важливо для покупця, який планує інвестувати в бізнес.


Послуги оцінки підприємств в Києві та Україні


Перше, з чого починається оцінка бізнесу підприємства, це його ідентифікація, в чому допоможуть акції. Після цього починається робота з оцінки майна, до якого відносяться матеріальні і нематеріальні активи. До матеріальних фахівці відносять нерухомість, обладнання, транспорт, сировину і навіть готову продукцію, в той же час до нематеріальних відносять різні винаходи, товарні знаки, ліцензії, авторські права тощо. П. Важливо враховувати, що оцінка бізнесу компанії повинна включати також аналіз всіх фінансових активів. Всі ці фактори повинні врахувати і проаналізувати фахівці, і кожен з активів повинен бути вказаний в звіті і оцінений.

Але, як ми згадували, оцінка підприємств включає не тільки оцінку матеріальних активів, але і нематеріальних, які не відображені в балансі. До них відноситься державна реєстрація, штат фахівців, а також клієнтська база. Ці активи не можна відокремлювати від підприємства, тому вони точно також підлягають оцінці і впливають на вартість. У підсумку, оцінка підприємств (Київ та Україна) закінчується підсумовуванням вартості всіх складових і збільшенням отриманої вартості на розмір об’єктивної прибутку власника бізнесу. Фахівці з оцінки візують звіт та надають його власнику або покупцеві.


Незалежна оцінка вартості бізнесу


Сучасні бізнесмени все частіше вдаються до послуг оціночних компаній, які надають послуги грамотної оцінки підприємств в Києві. Особливо важливо, щоб на результат ніхто не міг вплинути, а об’єктивну вартість можуть надати тільки незалежні експерти, які гарантують правильність майбутньої угоди і взаємовигоди кожної зі сторін.

Перелік документів, необхідних для розрахунку вартості цілісного майнового комплексу завантажити в PDF, 146 Кб).


Оцінка вартості підприємств в Києві – Бізнес Ассіст


Якщо у Вас виникли додаткові питання, спеціалісти нашого контакт центру цілодобово будуть раді на них відповісти.

Адреса: м. Київ, вул. Полковника Шутова 9А, офіс 526

тел.: +38 (044) 331-1-332

e-mail: b_assist@ukr.net

Замовити оцінку
Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Наші клієнти