Услуги
Hi, How Can We Help You?

Керівництво компанії

Президентом ТОВ «Бізнес Ассіст» є Мухін Олексій Олександрович Президент

Мухін О.О. має 16 річний досвід оціночної діяльності за усіма напрямами та спеціалізаціями оцінки майна і майнових прав, а також експертної грошової оцінки земельних ділянок. Є сертифікованим Аварійним Комісаром. Захистив дисертацію (тема дисертації «Ринок нерухомості України: економічні та регіональні аспекти») та є кандидатом економічних наук.

Нагороджений Почесною Грамотою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва «За вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні».

Протягом 2008-2010 років був радником Міністра економіки України.

Указом Президента України Мухіну О.О. присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України».

Мухін О.О. є Першим Віце-Президентом Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України»*.

Олексій Олександрович є членом міжнародної мережі професійних консультантів СВА Cross Border Аssociates.

Метою яких є сприяння і допомогу в залученні інвестицій, продажу об'єктів по всьому світу.

QBE * На сьогоднішній день Союз експертів України є громадською організацією, що об’єднує експертів вищої кваліфікації, які пройшли атестацію в Центральній експертно-кваліфікаційної комісії Міністерства юстиції України і занесених до державного реєстру судових експертів, а також до державного реєстру оцінювачів Фонду державного майна України. Організація налічує понад п’ятсот фахівців по всіх регіонах України.

Написать руководителю

Если у Вас возникли вопросы - Вы можете задать их мне лично через данную форму. Буду рад ответить - Президент ООО «Бизнес Ассист» Мухин А.А.