Услуги
Hi, How Can We Help You?

Незалежна експертиза в Україні - ТОВ «Бізнес Ассіст»

ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) є частиною міжнародної групи Concordia Global Network і представляє в Україні інтереси міжнародної компанії, яка спеціалізується на визначенні розміру і врегулюванні збитків, проведенні сюрвеєрських оглядів, оцінки майна та майнових прав по всьому світу Concordia Consultancy Ltd. ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) офіційний представник і генеральний партнер в Україні міжнародної компанії CBA Cross Border Associates, основною місією якої є допомога у залученні інвестицій та продажу бізнесу по всьому світу. ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) було створено 2 жовтня 2007 і являє собою мульти- сервісну компанію, яка об’єднує в собі наступні напрямки діяльності:

Послуги БТІ

Технічний паспорт на нежитлове приміщення

Техпаспорт на квартиру

Техпаспорт на будинок

Незалежна оцінка

Оцінка нерухомості

Оцінка обладнання

Оцінка бізнесу

Юридические услуги

Супровід угод

Претензійно-позовна робота

Юридичний консалтинг

Страховий консалтинг

Автострахування

Страхування майна

Страхування вантажів

Судова експертиза

Будівельно-технічна експертиза

Товарознавча експертиза

Незалежна автоекспертиза

Розрахунок збитку

Оцінка збитку при ДТП

Оцінка збитку при пожежі / 

Оцінка збитку при затоці

Судова практика

Купівля та продаж бізнесу

Етапи роботи «Business Assist»

Чому вам варто зупинити свій вибір на «Бізнес Ассист».


 

Консультація
Консультація

Ви звертаєтеся за консультацією, на підставі якої ми пропонуємо вам варіант вирішення вашої задачі.

Підписання договору
Підписання договору

Укладаємо угоду і підписуємо договір, після чого наші фахівці приступають до роботи.

Результат
Результат

Ви вчасно отримуєте пакет документів з оцінкою необхідної вам послуги в зазначені терміни.

Переваги роботи з «Бізнес Асист»:
Наші клієнти
Чому вигідно працювати з нами? 
Наша команда-професіонали своєї справи!

Безліч рекомендаційних листів .Все необхідні сертифікати та свідоцтва на проведення діяльності. Надійні партнери. Великі клієнти.

 Масштабність

Наші представники знаходяться у всіх обласних центрах і великих містах України. Ми можемо гарантувати прибуття нашого фахівця протягом години на об&rs

11 Лет работы
19 Компаний-партнёров
839 Довольных клиентов
3628 Проведённых экспертиз
Задоволені клієнти
  • Профессионалы своего дела! Приятно было работать и получить отличный результат в кратчайшие сроки!
    Екатерина Управляющая

Знання. Будучи частиною міжнародної групи Concordia Global Network, ми маємо можливість використовувати у своїй роботі не тільки вітчизняні, але й передові зарубіжні технології, у тому числі проходячи обов’язкову щорічну сертифікацію, згідно високих стандартів Concordia Consultancy Ltd.


Досвід. Наш колектив – це команда професіоналів, з більш ніж 18 -річним досвідом, що мають наукові звання, ступені та урядові нагороди, сертифіковані Фондом державного майна України, атестовані Міністерством юстиції України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.


Швидкість. Робота з різними, але в більшості своїй дуже вимогливими замовниками, привчила нас до оперативності у виконанні робіт, при цьому без шкоди для якості.


Ціни. Гнучка тарифна політика, розрахована насамперед на подальші довгострокові, партнерські відносини з замовниками.


Масштабність. Наші представники знаходяться у всіх обласних центрах і великих містах України. Ми можемо гарантувати прибуття нашого фахівця протягом години на об’єкт дослідження.

Якість. Співпраця з провідними аудиторськими компаніями дозволило нам накопичити великий досвід оцінки активів, згідно Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності для цілей міжнародного аудиту, що є найскладнішим і найвідповідальнішим напрямком оцінки.


Широкий спектр послуг. Ми можемо запропонувати своїм потенційним клієнтам всі без винятку існуючі в Україні варіанти визначення вартості, а саме: проведення незалежної оцінки майна та майнових прав, у тому числі ми маємо право проводити оцінку живопису, скульптур, антикваріату, експертну грошову оцінку земельних ділянок, судову експертизу.


Діапазон застосування. Звіти та експертні висновки, виконані фахівцями нашої компанії, можуть бути використані для цілей оподаткування, отримання кредиту в банку, визначення величини орендної плати, приватизації державного та комунального майна, визначення стартової ціни для продажу на відкритих торгах, для відображення в бухгалтерському обліку, визначення ціни позову.


Програмне забезпечення. Окремий підрозділ нашої компанії спеціалізується на розрахунку збитків, використовуючи при цьому у своїй роботі тільки ліцензовані програмні комплекси: Audatex, DonRest, Автобаза, АВК. Що дозволяє відповідально і компетентно проводити розрахунок збитків.


Компетентність. Фахівці нашої компанії постійно підвищують свою кваліфікацію, беру участь у профільних конференціях і семінарах, в тому числі в якості спікерів і модераторів.


Супровід клієнта. 100% підтримка клієнта на всіх етапах співпраці з нами, і максимальна об’єктивність проведених оцінок та експертних досліджень.


Визнання. Наша компанія є акредитованим і відібраним суб’єктом оціночної діяльності з надання послуг уповноваженим особам Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у процесі здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банків.
 

Позитивні відгуки. Клієнти нашої компанії завжди готові дати нам свій позитивний відгук, за результатами співпраці з нами і рекомендувати як надійного і компетентного партнера.

За результатами досліджень Національного бізнес-рейтингу ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) стало «Лідером галузі 2012» у своєму виді діяльності. У 2015 році це почесне звання було підтверджено. Багаторічний досвід співпраці з банками, страховими компаніями та аудиторськими фірмами, великими торговельними, виробничими, керуючими компаніями, органами державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронними органами, судами всіх інстанцій, науково-дослідними інститутами судових експертиз, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Національною Академією наук України виробив у нас свою концепцію виконання поставлених перед нами завдань, що, в свою чергу, дає Вам гарантію 100% якісного результату.

ТОВ «Бізнес Ассіст» надає послуги на високому професійному рівні, проводить оцінку на основі національних і міжнародних стандартів. У разі необхідності має можливість забезпечити проведення незалежної оцінки по всій території України, завдяки наявності представництв у всіх обласних центрах і великих містах України.

Ми будемо вдячні, якщо Ви вважатимете для себе можливим звернутися в нашу компанію,

Завжди Ваш, Олексій Мухін

Кандидат економічних наук, Заслужений економіст України.

Перший Віце-президент «Союзу експертів України»

Отримати консультацію
Наші клієнти