Товарознавча експертиза

Товарознавча експертиза

Товарознавча експертиза: (044) 331-1-332

Товарознавча експертиза – це експертиза машин, обладнання, сировини та товарів народного споживання. До числа об’єктів товарознавчої експертизи належать: товари народного споживання, обладнання та сировина. Об’єктами експертизи цього виду можуть бути й інші товари.

Основними завданнями товарознавчої експертизи є:

  • визначення вартості товарної продукції;
  • визначення належності товарів до класифікаційних категорій, які прийняті у виробничо – торговельній сфері;
  • визначення характеристик об’єктів дослідження відповідно до вимог українського класифікатора товарів зовнішньої економічної діяльності;
  • визначення змін показників якості товарної продукції;
  • встановлення способу виробництва товарної продукції: промисловий чи саморобний, підприємства-виробника, країни походження;
  • визначення відповідності упаковки і транспортування, умов і термінів зберігання товарної продукції до вимог чинних правил.

Ми також проводимо автотоварознавчу і транспортно-товарознавчу експертизи.

Перед товарознавчої та транспортно-товарознавчої експертизою можуть бути поставлені також питання про складові основного завдання або споріднені з ними, якщо такі питання, пов’язані з придбанням та експлуатацією колісних транспортних засобів.

Бізнес Ассіст: товарознавча експертиза в Києві

Якщо у Вас виникли питання щодо проведення товарознавчої експертизи або вартості послуг, на них дадуть відповідь у нашому контакт центрі.

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332, +38 (094) 831 13 32

e-mail: b_assist@ukr.net