Розрахунок збитку

 

 

Розрахунок збитку

Розрахунок збитку в Києві: (044) 331-1-332

Щасливчик той, кого ніколи не топили сусіди, або в кого не проривала ніколи труба в ванній або туалеті. Але якщо раптом так сталося, то обов’язково знадобиться оцінка збитку, яка найчастіше, в таких випадках проводиться в ході підготовки до суду.

Найчастіше оцінка збитку нерухомості необхідна при пожежах, затопленні, тріщинах і подібних випадках. В деяких випадках незалежна експертиза проводиться для того, щоб надати результати суду і довести, або спростувати вину.

Плюси незалежної оцінки збитку

У кожному разі, звернутися до незалежних експертів надійніше, ніж сперечатися в суді без жодних підстав.

Коли потрібен розрахунок збитку, звертайтеся до кваліфікованих фахівців, які проведуть експертизу майна, визначать обсяг збитків та необхідних витрат на відновлення. Головною метою кожної оцінки є розрахунок вартості збитку, який включає ремонтно-відновлювальні роботи. Опись збитку повинна бути внесена в звіт, на підставі якого можна складати позов і відшкодувати втрати. Крім того, незалежна оцінка збитку допоможе отримати об’єктивну страхову виплату та врегулювати суперечки із страховиками.

Є кілька важливих деталей, які необхідно знати. Перед тим як робити оцінку необхідно попередити про це винну сторону, крім того, винуватець повинен з’явитися на місце під час огляду. В деяких випадках, наслідки аварії стають видні по закінченню декількох днів, тому іноді необхідно почекати для більш коректної оцінки. Пам’ятайте, що незалежний експерт оцінює ситуацію об’єктивно і безпристрасно. Головне його завдання професійна оцінка збитку.

Бізнес Ассіст – розрахунок збитку в Києві

Якщо у Вас виникли питання щодо незалежної оцінки збитків та її вартості, фахівці нашого контакт центру цілодобово будуть раді на них відповісти.

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526

тел.: +38 (044) 331-1-332

e-mail: b_assist@ukr.net