Незалежна оцінка

 

Одним з видів діяльності ТОВ «Бізнес Ассіст» є професійна оціночна діяльність.

Відділ оцінки нашої компанії – це команда сертифікованих фахівців, що мають високу кваліфікацію та досвід роботи. Професіоналізм оцінювачів компанії підтверджений сертифікатами, виданими Фондом державного майна України та Державним комітетом України по земельним ресурсам.

Фахівці компанії ТОВ «Бізнес Ассіст» здійснюють оцінку за наступними напрямками:


Звіт про оцінку – документ, що містить висновки про вартість об’єкта оцінки та підтверджує виконані процедури з оцінки суб’єктом оціночної діяльності. Звіт підписується оцінювачами, які безпосередньо проводили оцінку, і скріплюється печаткою та підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності.

Кожен звіт, виконаний оцінювачами, відповідає специфічним потребам кожного клієнта, з урахуванням цілей, для яких виконується оцінка вартості об’єкта.

Процес оцінки складається з декількох етапів.

Перший етап. Спілкування з Замовником з приводу оцінки – що буде оцінюватися, для чого, коли проводити огляд об’єкта оцінки, терміни і вартість оціночних послуг. Укладення договору на проведення оцінки.

Другий етап. Збір інформації. Це найважливіший етап, так як від кількості та якості зібраної інформації залежить весь процес оцінки. Оцінювач запитує документи, що містять точні відомості, що ідентифікують об’єкт, дані і цифри.

У цьому процесі дуже багато залежить від Замовника оцінки.

Третій етап – власне проведення розрахунків оцінювачем. Етап визначення вартості і прийняття рішення про підсумковий результат.

В ході надання послуг ми:

  • Надаємо гнучку тарифну політику у визначенні вартості послуг;
  • Намагаємося врахувати всі побажання Клієнта, а в разі відсутності конкретного рішення, пропонуємо свій варіант реалізації планів;
  • Знаємо і застосовуємо усі тонкості і нюанси законодавчої бази, пропонуємо Клієнту розумний консерватизм, що виражається у відмові від ризикових операцій;
  • Працюємо з широким колом замовників – від фізичних осіб до великих комерційних і державних структур;
  • Виконуємо роботу будь-якого ступеня складності – від оцінки квартири або земельної ділянки до складної комплексної оцінки пакета акцій або активів великого підприємства;
  • Застосовуємо в роботі високоефективні інформаційні технології, дотримуємося принципу гнучкості і диверсифікованості.

Основні критерії при наданні послуг з оцінки:

  • Поважати інтереси Клієнта, бути конкретними, обов’язковими, брати на себе відповідальність і надавати Вам певні гарантії, а також неухильно дотримувати прийняті на себе зобов’язання;
  • Не мати ніяких майнових та інших інтересів, що відносяться до досліджуваного об’єкта;
  • Надати Вам якісні послуги відповідно до професійних стандартів та вимог чинного законодавства;
  • Суворо дотримуватися режиму конфіденційності інформації, що стала відомою в процесі виконання робіт.