ТОВ «Бізнес Ассіст» – професійна оцінка на основі національних і міжнародних стандартів

НБР: Бизнес Ассист ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) є частиною міжнародної групи Concordia Global Network і представляє в Україні інтереси міжнародної компанії, яка спеціалізується на визначенні розміру і врегулюванні збитків, проведенні сюрвеєрських оглядів, оцінки майна та майнових прав по всьому світу Concordia Consultancy Ltd. ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) офіційний представник і генеральний партнер в Україні міжнародної компанії CBA Cross Border Associates, основною місією якої є допомога у залученні інвестицій та продажу бізнесу по всьому світу. ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) було створено 2 жовтня 2007 і являє собою мульти- сервісну компанію, яка об’єднує в собі наступні напрямки діяльності:

Послуги БТІ

Незалежна оцінка

Юридические услуги

Страховий консалтинг

Судова експертиза

Розрахунок збитку

Судова практика Фахівці нашої компанії представляли інтереси Позивача. За результатами заочного рішення по даній справі було успішно стягнуто всю суму боргу з … Детальніше
Купівля та продаж бізнесу Предлагаем Вам помощь в покупке или продаже бизнеса, администрировании или закрытии, любые возможности для бизнеса на мировом рынке. Детальніше

За результатами досліджень Національного бізнес-рейтингу ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) стало «Лідером галузі 2012» у своєму виді діяльності. У 2015 році це почесне звання було підтверджено. Багаторічний досвід співпраці з банками, страховими компаніями та аудиторськими фірмами, великими торговельними, виробничими, керуючими компаніями, органами державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронними органами, судами всіх інстанцій, науково-дослідними інститутами судових експертиз, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Національною Академією наук України виробив у нас свою концепцію виконання поставлених перед нами завдань, що, в свою чергу, дає Вам гарантію 100% якісного результату.

Business Assist — наші переваги

Чому Вам є сенс зупинити свій вибір на «Бізнес Ассіст»:

 • Знання. Будучи частиною міжнародної групи Concordia Global Network, ми маємо можливість використовувати у своїй роботі не тільки вітчизняні, але й передові зарубіжні технології, у тому числі проходячи обов’язкову щорічну сертифікацію, згідно високих стандартів Concordia Consultancy Ltd.
 • Досвід. Наш колектив – це команда професіоналів, з більш ніж 18 -річним досвідом, що мають наукові звання, ступені та урядові нагороди, сертифіковані Фондом державного майна України, атестовані Міністерством юстиції України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
 • Швидкість. Робота з різними, але в більшості своїй дуже вимогливими замовниками, привчила нас до оперативності у виконанні робіт, при цьому без шкоди для якості.
 • Ціни. Гнучка тарифна політика, розрахована насамперед на подальші довгострокові, партнерські відносини з замовниками.
 • Масштабність. Наші представники знаходяться у всіх обласних центрах і великих містах України. Ми можемо гарантувати прибуття нашого фахівця протягом години на об’єкт дослідження.
 • Якість. Співпраця з провідними аудиторськими компаніями дозволило нам накопичити великий досвід оцінки активів, згідно Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності для цілей міжнародного аудиту, що є найскладнішим і найвідповідальнішим напрямком оцінки.
 • Широкий спектр послуг. Ми можемо запропонувати своїм потенційним клієнтам всі без винятку існуючі в Україні варіанти визначення вартості, а саме: проведення незалежної оцінки майна та майнових прав, у тому числі ми маємо право проводити оцінку живопису, скульптур, антикваріату, експертну грошову оцінку земельних ділянок, судову експертизу.
 • Діапазон застосування. Звіти та експертні висновки, виконані фахівцями нашої компанії, можуть бути використані для цілей оподаткування, отримання кредиту в банку, визначення величини орендної плати, приватизації державного та комунального майна, визначення стартової ціни для продажу на відкритих торгах, для відображення в бухгалтерському обліку, визначення ціни позову.
 • Програмне забезпечення. Окремий підрозділ нашої компанії спеціалізується на розрахунку збитків, використовуючи при цьому у своїй роботі тільки ліцензовані програмні комплекси: Audatex, DonRest, Автобаза, АВК. Що дозволяє відповідально і компетентно проводити розрахунок збитків.
 • Компетентність. Фахівці нашої компанії постійно підвищують свою кваліфікацію, беру участь у профільних конференціях і семінарах, в тому числі в якості спікерів і модераторів.
 • Супровід клієнта. 100% підтримка клієнта на всіх етапах співпраці з нами, і максимальна об’єктивність проведених оцінок та експертних досліджень.
 • Визнання. Наша компанія є акредитованим і відібраним суб’єктом оціночної діяльності з надання послуг уповноваженим особам Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у процесі здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банків.
 • Позитивні відгуки. Клієнти нашої компанії завжди готові дати нам свій позитивний відгук, за результатами співпраці з нами і рекомендувати як надійного і компетентного партнера.

ТОВ «Бізнес Ассіст» надає послуги на високому професійному рівні, проводить оцінку на основі національних і міжнародних стандартів. У разі необхідності має можливість забезпечити проведення незалежної оцінки по всій території України, завдяки наявності представництв у всіх обласних центрах і великих містах України.

Ми будемо вдячні, якщо Ви вважатимете для себе можливим звернутися в нашу компанію,

Завжди Ваш, Олексій Мухін

Кандидат економічних наук, Заслужений економіст України.

Перший Віце-президент «Союзу експертів України»